LETNÍ TÁBOR S ANGLIČTINOU

 21.8.-25.8.2017 -  anglický příměstský tábor  v Hradci Králové

Vaše děti se jako mávnutím kouzelného proutku ocitnou v Anglosvětě. Radují se, kamarádí se, hodují a angličtina je to, co je spojí a na cestu životem je vyzbrojí!

Podívejte se, co všechno se u nás na táboře děje!

11892090_893854757318124_5792765835116805347_n

 

 

 

 

Devět zábavných sobot s angličtinou máme za sebou a těšíme se na další!

SOBOTA  2.9.2017 -  Back to School!

Každá 1. sobota v měsíci = 2 hodiny anglického prostředí - all in English.
Nová slovíčka, hry, smích, pohyb, tvoření ... a svačinka 🙂

Svačinka a výukové materiály v ceně.

Přihlašte své děti zde:
ZÁBAVNÁ SOBOTA s Aj

Co se u nás učí?

Naše kurzy

Pořádáme odpolední zábavné kurzy angličtiny a obklopujeme děti anglickým prostředím.

Děti  začnou přijímat angličtinu jako přirozenou součást svého života a bez problémů a sebevědomě v angličtině komunikovat.

Angličtina ve škole je teorie, my jsme praxe.  Angličtina je sport a my ho trénujeme. Jen tak je možné dosáhnout výsledků.  

Kurzy jsou určeny pro děti od 3 do 18 let. Probíhají 1x týdně 90 minut. 

Kurzy vedou ke ke Cambridge zkouškám pro děti a studenty - YLE, KET, PET, FCE

 

Vzdělávací představení
pro školky

Interaktivní divadelní představení v angličtině pro nejmenší. Děti nemusí umět angličtinu a bez problémů jsou schopné  reagovat, opakovat a užívat si legraci s našimi hrdiny.

Zábavné představení
pro dětskou párty

Chcete pro své děti něco nového, něco jiného a něco v angličtině?  

NAUČIT DĚTI ANGLICKY

... "angličtina není jen vyučovací předmět nebo sportovní disciplína. Jsou to klíče, kterými se odemyká současný svět. Klíče, které buď dáme nebo nedáme našim dětem, když je připravujeme na cestu životem" ...

... " jako učíme své malé děti říkat "máma" a "táta", povzbuzujeme je k dobré výslovnosti, opakujeme a opakujeme ... chválíme za malé pokroky, tleskáme úspěchům a jejich použití nových slov ve správných situacích, stejně tak děti přijímají angličtinu" ...

... "Naším cílem je děti naučit anglicky opravdu mluvit. Tak, abychom jim do budoucna otevřeli svět, dali do rukou pomyslené trumfy, s nimiž mohou své životy hrát" ...

Katina Chalupová, ředitelka House of English

CO O NAŠÍ PRÁCI ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

Náš Míša chodí na angličtinu teprve druhým rokem, ale už běžně používá základní věty a pestrou slovní zásobu. Ráda ho vyzvedávám, protože na mě po angličtině čeká vždy nadšený, motivovaný kluk.

Kláralékařka (babička)

Mám zajímavou práci, právě proto, že mluvím dobře anglicky. Jsem šťastný, že je v Hradci Králové takto kvalitní výuka angličtiny, kam chodí naše dcera. Chci i jí zajistit, aby si v budoucnu mohla díky znalosti angličitny svou práci vybírat, ne jen čekat, co na ni zbyde.

PetrProjektový manažer (otec)

Díky za tak skvělý vzdělávací přístup jazykové školy House of English! Naše desetiletá Verča si anglicky prozpěvuje a se svými kamarády z Anglie i z jiných zemí běžně sdílí své zkušenosti ze sportu, kterému se aktivně věnuje.

JanaÚčetní

Sledujte nás na 

NÁŠ VIDEO YOUTUBE KANÁL