VĚDĚLI JSTE, ŽE děti, které používají od dětství angličtinu mají 22x větší pravděpodobnost získání skvělé práce v dospělosti?

Naučíme vaše děti nejen anglicky mluvit, ale také nalézat v angličtině informace, s cizojazyčnými přáteli  vtipkovat, sportovat, prožívat dobrodružství. Tak, abychom vašemu dítěti znásobili spokojenost jeho života.

Angličtinu děti vyučujeme v těchto modulech

Základní
kurzy

Pro děti od tří let až po ty, kteří se chystají na maturitu nebo na mezinárodní zkoušky.

Další
kurzy

Speciální kurzy angličtiny pro děti a mládež!

Creative English - podporujeme dětskou fantazii a tvořivost!

Kurzy v ZŠ

Angličtina na základních školách!

Rozvíjíme školní angličtinu - převádíme ji do praxe!

Mluvíme, tvoříme, radujeme se s angličtinou!

Jen si představte, jak by vypadal váš život, kdybychom na Zemi mluvili všichni stejnou řečí ...

O kolik víc přátel, příležitostí, inspirace či informací byste měli ...

Kolik ostychu a studu z toho, že prostě neumíme říct co a jak chceme, bychom si ušetřili ...

Tím univerzálním jazykem dnešního světa se stala angličtina. Pojďme tedy našim dětem otevřít svět. Tím, že jim dáme klíče k úspěšnému a naplněnému životu plným nápadů a příležitostí, které si v češtině nikde nepřečtou a neuslyší.

DEJME NAŠIM DĚTEM NOVÉ PŘÁTELE, ZNALOSTI, POCIT SOUNÁLEŽITOSTI S CHYTRÝMI VRSTEVNÍKY, KTERÉ JE MOHOU OBOHATIT!

Příležitost dneška leží v tom, znát víc než ostatní, kteří čerpají pouze z šablonovitých informací běžného školství. Určitě to znáte - školní hodiny angličtiny, v nichž se v počtu skoro dvaceti žáků ve skupině kromě angličtiny řeší kázeň, ztracené cvičky či pozdní docházka dětí. Výsledkem je, že dítě promluví pár slov anglicky sotva jednou týdně.

Oproti tomu živá angličtina od první minuty příchodu dítěte do hodiny, práce ve skupince maximálně osmi děti, projekty, spolupráce, běžná komunikace v angličtině, kde má dítě prostor se anglicky vyjádřit. V prostředí, kde jsou mu vrstevníci zaujatými posluchači a lektor citlivým průvodcem.

Nic neriskujete ...

Pokud se během prvních čtyř výukových hodin vaše dítě nenadchne pro angličtinu s námi, peníze vám vrátíme

COŽE? ŽE SE NEDÁ ANGLIČTINA NAUČIT LEHCE?

Mnoho lidí se domnívá, že jazyky obecně s nedají naučit rychle. Že je potřeba vysedět hodiny, dny, týdny či roky nad učebnicemi, slovníky, cvičeními a opakováním. Že je to zkrátka dřina, jejíž výsledky jsou kdesi v nedohlednu.

Tak u nás to takto nechodí! 🙂

Díky naší autorské metodice, jejíž výsledky jsou v souladu i s požadavky MŠMT, naše se naše děti již po roce dokáží dorozumět anglicky mezi sebou a během pár školních let komunikují i s rodilými mluvčími.

Přitom hodiny angličtiny vnímají jako zájmovou zábavnou činnost, ne jako šablonovitou nucenou výuku.

PŘEDSTAVTE SI...

 • Jak byste prožívali chvíli, kdy vaše dítě v čepičce se střapcem přebírá na zahraniční univerzitě tubus s vysvědčením o úspěšném zvládnutí náročného studia?
 • Jak by vypadal váš život, kdybyste mohli od dětství využít pro svou realizaci, koníčky či práci veškeré informace, které jsou dostupné v anglickém jazyce?
 • O kolik víc byste mohli mít přátel, lásek, zážitků?
 • Jakou zajímavější práci byste mohli získat?
 • Jak by se vám usínalo s tím, že jste pro vaše dítě připravili takovou budoucnost, že víte, že je o něj postaráno? 
 • Jakou pýchu byste cítili, když by vaše dítě v dospělosti ocenilo vaši osvícenost a umožnili mu díky aktivní angličtině vybírat si, jakou cestou v životě půjde? Bez toho, aby v určitých chvílích života jen z povzdálí sledovalo ostatní, kteří mohou pokračovat dveřmi, které pro vaše dítě zůstanou zavřené?

MOTIVOVANÉ DĚTI A JASNÉ VÝSLEDKY

Proč je to s námi snadné?

Jak to, že naše děti pravidelně vítězí na jazykových festivalech, získávají jazykové certifikáty a standardně potvrzují svou nadstandardní úroveň znalosti jazyka při státních ověřovacích testech?

Máme svou práci rádi, neustále přemýšlíme, jak ji dělat lépe. Děti motivujeme, bavíme, jsme však důslední v tom, abychom jim skutečně doručili domluvené kvantum znalostí. Máme vlastní metodiku, jejíž součástí je i to, že v řádu minut měníme výukovou hru, přidáváme pomůcky, opakujeme, odměňujeme, využíváme všechny smysly, zapojujeme do výuky pozitivní emoce.

S námi dokáže mluvit anglicky každé dítě.

PROČ PRÁVĚ MY?

Proč chodí děti prožívat angličtinu právě s námi?

Proč s námi žijí v angličtině naši studenti mnoho let?

Proč nám naše práce dává čím dál tím větší smysl?

Jazyková škola House of English má svou duši, kterou je ředitelka a zakladatelka Mgr. Katina Chalupová. Na její vizi škola stojí a z jejích zkušeností čerpá. Katina ctí tři základní principy, díky nimž dokáže vést své žáčky i studenty k úspěchu

1. Integrovat = motivovat dítě a aktivně ho zapojit do kolektivu přátel
2. Lektorovat = předat potřebné informace především formou hry
3. Trénovat = procvičovat, opravovat, používat ... mluvit, povídat si, vyprávět, ptát se, odpovídat ... a znovu a znovu a znovu ...

Po mnoha letech výuky, po spoustě zpětných vazeb, po nespočtu dotazů na děti a na rodiče, po nekonečném množství vyhledaných informací, po stovkách odučených hodin, po desítkách sestavených představení v angličtině, po hromadě natestovaných metodických způsobů a přístupů se ukázalo, že děti nejlépe přijímají a uplatňují nové znalosti právě při dodržení tří výše uvedených principů.

Katčin příběh

Narození vlastního dítěte vás změní. Dojde vám, že to vše - předchozí kariéra, koníčky, pařby, cestování i studování - bylo skvělé, svobodné, zábavné, ale není to to, co je skutečným smyslem našeho života. Až poté, co se mi narodila Kačenka, jsem pochopila co znamená zodpovědnost vůči své budoucnosti. A později jsem si uvědomila, že rodičovství přede mě staví zásadní výzvu - postavit své dítě na práh jeho samostatného dospělého života plně připravené. Tak, aby mohlo vykročit a vybírat si mezi příležitostmi, které mu život přinese. Ne jen, aby paběrkovalo z toho, co na něj zbyde. 

Mou cestou, jak dětem otevřít budoucnost, je dát jim dar komunikace s celým světem. Stále hodně cestuji a sama se vzdělávám v Čechách i v zahraničí. Pochopení, jakou svobodnou hodnotu komunikace bez bariér má, získáte ve chvíli, kdy poprvé zavtipkujete s někým pár vět v angličtině a vytvoří to základ novému vztahu. Přátelskému, partnerskému, kamarádskému ...

Je to tak silný obohacující prožitek, že jsem se rozhodla ho předat i své Kačence a poté nejen ji. V roce .......... když bylo Kačence ..... let, jsem tehdy ještě s kamarádkou založila jazykovou školu House of English. Nejdříve se zaměřením pro předškolní děti, postupem let jsme na základě poptávky dětí a rodičů pracovali tak, že nyní máme autorské výukové plány na 15 ročníků výuky a naší jazykovou školou prošly již stovky dětí.

Nic však není jen růžové. Jazyková škola není jen výuka. V průběhu let jsem se potýkala s realitou podnikatelského prostředí a byly i chvíle, kdy jsem si říkala, že to už zkrátka "nedám". Učila jsem se, co je marketing, jak pracovat s lidskými zdroji, že můžeme využít systémové nástroje pro zlepšení výuky ... a proces není u konce. Stále mám na čem pracovat a děkuji dětem, rodičům i svým kolegyním a přátelům za cenné připomínky a rady.

Důležitým zlomem pro mě bylo, když ...

Nyní, společně s lektorským týmem, vyučujeme nejen děti u nás ve škole, ale zajišťujeme též rozšiřující výuku angličitny v některých státních základních školách, vedeme dramatický kroužek v angličtině, připravujeme pro děti volnočasové aktivity ...

Baví mě ukazovat dětem možnosti, na něž by bez znalostí angličitny nedohlédly. Na věci, které dělají rozdíl mezi životem jejich a jejich rodičů. Baví mě vidět děti v naší jazykové škole šťastné, motivované, spokojené a úspěšné.

Obohaťte život vašich děti i vy ...

Katina Chalupová

NAŠE VÝHODY

Hravost

Opakování gramatických a lexikálních struktur nenásilnou formou pomocí písniček, říkanek, básniček ... Upevnění jednoduchých jazykových vazeb a slovních spojení

Projektovost

Tvoříme tematické plakáty a projekty. Podporujeme přirozenou dětskou zvídavost. Prohlubujeme jejich zájem o věci kolem nás. Děti se samy naučí pracovat s informačními zdroji a vyhledávat informace v angličtině.

Radost z učení

Děti se chtějí učit samy od sebe a prozkoumávat skrze jazyk vše nové. Nebojí se angličtiny v žádné situaci a rozvíjí se jejich kreativita a fantazie

Kontinuita

Navazujeme na probranou látku a rozšiřujeme jejich znalosti Děti získávají sebevědomí. Snadno chápou jazyk jako celek a připravují se na mezinárodně uznávané jazykové zkoušky.

VLASTNOST č. 5

výhoda a přínos

VLASTNOST č. 6

výhoda a přínos

VLASTNOST č. 7

výhoda a přínos

VLASTNOST č. 8

výhoda a přínos

VLASTNOST č. 9

výhoda a přínos

VLASTNOST č. 10

výhoda a přínos

ZKUŠENOSTI NAŠICH KLIENTŮ

"Angličtina s House of English mě velice překvapila. Dcera má skvělou výslovnost a po roce výuky dokáže reagovat na otázky. Jsem ráda, že má možnost naposlouchat si kvalitní angličtinu. Těšíme se na další setkávání v novém školním roce."

Lenka, maminkaučitelka ZŠ

"Díky House of English se o nás naše děti postaraly, když jsme zabloudili na dovolené v Benátkách. My s manželem jsme měli ostych, naše děti automaticky začaly používat angličtinu a místní nás navedli zpět k autu. Děkujeme!"

Andrea (maminka)prodavačka

Dnes jsem zaslechl rozhovor našich dvou předškolních dětí u snídaně. Míša: "Do you like biscuit?" a Lenička: "No, I like joghurt" 🙂 Angličtina je pro naše děti zábavnou rovnocennou alternativou češtiny. Velké díky za vytvoření tohoto vtahu ke vzdělávání!

Michal (tatínek)technolog

S Jazykovou školou House of English máme dlouholetou a velmi pozitivní zkušenost. Náš starší syn školu navštěvuje již šestým rokem a mladší začal před dvěma lety. Děti pracují v menších skupinkách, ve kterých panuje kamarádská a příjemná atmosféra. Výuka je vedená hravou formou, tak aby děti i ty starší zaujala. Všechny děti mají dostatečný prostor a možnost komunikovat v cizím jazyce. Jako rodič velmi oceňuji zpětnou vazbu v podobě pravidelných zpráv o probírané látce, domácích úkolech a také aktivitě mých dětí.

Jana (maminka)

Výuka v HoE byla pro naše děti skvělá volba, tamní zkušení lektoři jim od útlého věku pomáhají rozvíjet ten nejcennější a nejužitečnější segment lidského vzdělání - jazykovou vybavenost. Díky, za Ondru (7) a Sofii (4).

Šárka a Jiří (rodiče)fyzioterapeutka, architekt

Nic neriskujete ...

Pokud se během prvních dvou výukových modulů vaše dítě nenadchne pro angličtinu s námi, peníze vám vrátíme.

TAKHLE TO U NÁS CHODÍ

Děti se s námi učí, aniž by si toho často všimly 🙂

VÝUKA ANGLIČTINY

NAŠE CESTA, JAK DĚTEM OTEVŘÍT BUDOUCNOST

Jakou hodnotu nabízíte, co vše obsahuje, z čeho se skládá, jak vypadá, jakou formou bude doručena

TRANSPARENTNÍ ROZVRH HODIN pro naše studentíky

Výuková hodina má 45 minut. Dle naší zkušenosti je třeba minimálně 2 výukových hodin týdně, aby se dítě uvolnilo.

Proto máme pro školáčky připraveny vždy kumulativně 2 výukové hodiny týdně.

Hodinu na opáčko, novou látku a hry + hodinu na projektovou práci v angličtině.

Základní
kurzy

Pro děti od čtyř let až po ty, kteří se chystají na maturitu nebo na státní zkoušky

Další kurzy

Speciální kurzy angličtiny pro děti a mládež!

Creative English - podporujeme dětskou fantazii a tvořivost!

Kurzy v ZŠ

Angličtina na základních školách!

Rozvíjíme školní angličtinu - převádíme ji do praxe!

Mluvíme, tvoříme, radujeme se s angličtinou!

INFORMACE

O VÝUCE PRO RODIČE

Díky členské sekci mohou rodiče "nahlédnout" do jednotlivých hodin.

 • Zjistit, co se děti konkrétně učí.
 • Zda si nosí pomůcky.
 • Co je za domácí úkol.
 • A další důležité věci ...

K PŘIHLÁŠCE DO KONCE PRÁZDNIN BONUS ZDARMA:

Při přihlášení do konce srpna 2016 získáváte navíc ještě bonusy v hodnotě 2.000 Kč

A jak a co se u nás děti učí?

 • prostě fungovat v angličtině bez mantinelů 🙂
 • slovní zásobu vázanou na moduly: rodina, bydlení, doprava, sport, zahrada, zvířata, zdraví, vzdělávání ...
 • slovesa, díky nimž si dokáží o cokoliv požádat, poděkovat, vysvětlit svůj záměr, popsat svůj zážitek, doptat se na podrobnosti ...
 • připomínáme si hlášky ze slavných filmů
 • sledujeme citáty klasiků i současných celebrit
 • formou hry trénujeme nejčastější slovní spojení
 • učíme též idiomy a ustálené výrazy pro určité situace
 • nabízíme soubory přídavných jmen pro bohatší vyjadřovací možnosti
 • vytváříme příležitosti, kde mohou jednotlivé děti vyniknout - a chválíme
 • upozorňujeme na aktuální situace z oblasti sportu, politiky, kultury
 • využíváme spoustu pomůcek, rekvizit, názorných předmětů
 • zapojujeme do výuky všechny smysly - nová slovíčka okukujeme, nasloucháme, ochutnáváme, osaháváme, očmucháváme
 • dáváme dětem prostor a čas mluvit nahlas, srozumitelně, zřetelně, v celých větách

+ bonusy:

 • 4x vstup na Zábavnou sobotu zdarma - bonus v hodnotě 1.000 Kč
 • 1x vstup na Travelling club zdarma - bonus v hodnotě 500 Kč - může využít rodič 🙂
 • voucher v hodnotě 500 Kč - využití jako slevový poukaz při účasti na Příměstském táboře

Hodnota programu: 6.980 Kč

(Při přihlášení do konce letních prázdnin cena pouze 5.980 Kč za školní rok + bonusy v hodnotě 2.000 Kč)

Dejme svým dětem budoucnost za pouhých

16 Kč denně!

Za stejných 16 Kč bychom teoreticky mohli ...

poslat 1 dopis

koupit 30 ml alkoholu

vykouřit 3 cigarety

Pro naše děti jsme však vzorem,
dělejme raději správná rozhodnutí ...

70 vyučovacích hodin

max. osmičlenné skupinky

85 Kč za vyučovací hodinu

SEZNAM FUNKCÍ A PŘÍNOSŮ

(neprodáváme produkt, ale změnu)

A/B TESTOVÁNÍ

Bez jakýkoli dalších nástrojů můžete stránce nastavit více variant a testovat, která nejlépe konvertuje.

VYSKAKOVACÍ OKNA

MioWeb obsahuje editor a šablony vyskakovacích oken, pomocí kterých můžete podpořit prodej svých produktů.

SEO

Web i každá stránka má své SEO nastavení, které posílí vaše pozice ve vyhledávačích

FACEBOOK

Každé stránce lze nastavit facebook atributy, které ovlivňují zobrazení stránek na facebooku.

PLNĚ RESPONZIVNÍ DESIGN

Vaše stránky budou vypadat skvěle na všech typech zařízení (mobily, tablety atd.)

KOMPLETNĚ V ČEŠTINĚ

MioWeb si svámi bude povídat kompletně v češtině. Chystáme i další jazyky.

SLOVENŠTINA

Pokud si MioWeb nainstalujete na slovenský wordpress, budou stránky ve slovenštině.

ČESKÁ PODPORA

Vstřícná a rychlá uživatelská podpora vám vždy ochotně pomůže s každým problémem.

AFFILIATE

Sledovací, konverzní ale i další kódy můžete nastavit pro celý web nebo pro každou stránku.

SMARTEMAILING FORMULÁŘE

Na dva kliky teď vložíte web formulář ze SmartEmailingu přímo do stránky bez kopírování HTML kódu.

FAPI FORMULÁŘE

Jednoduše vložíte prodejní formulář z FAPI přímo do stránky bez kopírování HTML kódu.

PŘÍSTUP DO ČLENSKÉ SEKCE NA MioWeb.cz

Pošleme vám přístupy do členské sekce na mioweb.cz, kde najdete videonávody a další bonusove materiály.

NABÍDKA PLATÍ PRO PRVNÍCH

50 PŘIHLÁŠENÝCH

Přihlašte se včas a získejte slevu i bonusy.

Už jen 0 možných přihlášek se slevou a bonusy pro tento školní rok

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Nic neriskujete, na objednávku se vztahuje 100 % garance vrácení peněz v případě, že Vaše dítě náš způsob prožívání angličtiny během prvních 4 vyučovacích hodin nenadchne. Pokud zjistíte, že angličtina s námi není vhodná pro vaše dítě, peníze vám vrátíme.

TAK POJĎME NA TO!

Nyní klikněte níže na červené tlačítko a získáte:

 • Katka doplní ...
  tady Katka vysvětlí, co vlastně tento bod obsahuje
 • Katka doplní ...
  tady Katka vysvětlí, co vlastně tento bod obsahuje
 • Katka doplní ...
  tady Katka vysvětlí, co vlastně tento bod obsahuje

+ bonus v hodnotě 3.000,-

 • 4x vzdělávací víkendový modul Zábavná sobota
  Doplňkový výukový program na konkrétní téma reflektující událost či období v dané části roku. Plnohodnotná výuka angličtiny, nová slovní zásoba, opakování frází, zlepšení aktivní angličtiny.
 • 1x vzdělávací modul Travelling club
  Malý skorosoutěžní podvečer na téma jedné země. Zvyky, aktivity, politika, historie, celebrity, běžný život. O tom bude hovořit osobnost, která z dané země pochází. Celý průběh v angličtině.Účastníci s méně aktivní angličtinou mohou poslouchat, vstřebávat ... anebo se aktivně účastnit, dotazovat se, diskutovat.
 • sleva 1.000 Kč
  Přihlášení do konce prázdnin získávají ještě slevu 1.000 Kč, kterou doufáme, že využijí opět ve prospěch vzdělání jejich dětí 🙂

Nyní víte vše o tom, proč a jak můžete nastartovat šance pro své dítě.
Po vyplnění objednávky na další stránce vám přijde zálohová faktura a po jejím zaplacení
vám dojdou přístupové údaje do studentské sekce.
Hned poté můžete poslat své dítě k nám do školy 🙂

UPOZORNĚNÍ

Vždy můžete použít 16 Kč denně na věci pro svůj život,
důležité je ale připomenout,
že bez aktivní angličtiny  děti přicházejí:

o výhodu mezi vrstevníky

o potenciál svobodného cestování

o jistotu v hodinách angličtiny v základní škole

o nové přátele se společným zájmem

PŘIPOMÍNÁME ... 🙂

80 vyučovacích hodin zážitků, informací, přátelských setkání, výhod před vrstevníky, sebevědomí, nadhledu, spokojenosti, pochval ... a to celé v angličtině.

Nejčastěji kladené otázky

Který ročník vaší jazykové školy je vhodný pro dítě, které má v sedmi letech sice jednoduchou, ale aktivní angličtinu?

Odpověď. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Nullam feugiat, turpis at pulvinar vulputate, erat libero tristique tellus, nec bibendum odio risus sit amet ante.

Jak často mají děti výuku?

Odpověď. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Nullam feugiat, turpis at pulvinar vulputate, erat libero tristique tellus, nec bibendum odio risus sit amet ante.

Zdá se mi vysoká cena kurzovného. Za co přesně platím?

Kompenzujete nějak hodiny, když je dítě nemocné?

Co přesně se děti ve škole naučí? Jaký udělají posun například za rok?

Kolik dětí je ve vaší běžné výukové skupině?

Proč by mělo dítě docházet na angličtinu do vaší jazykové školy, když má 3 hodiny angličtiny týdně ve škole?

Proč se liší cena výuky realizovaná v kmenové ZŠ a na půdě House of English?

Jaká je kvalifikace vašich lektorů?

Podle jakých materiálů se děti učí? Je třeba něco speciálně dokupovat?

(Nic neriskujete - pokud se během prvních 4 výukových hodin vaše díttě nenadchne pro angličtinu s námi, bez ptaní vám peníze vrátíme)

Pokud si nejste jistí tím, zda je angličtina skutečně přínosem,
nebo máte jiné dotazy, volejte ještě kdykoliv do půlnoci na 777 314 220 .