Angličtina pro malé i velké pod jednou střechou

Naučíme vás ve firmě angličtinu zábavně a jednoduše díky naší originální metodice a přístupu

Angličtina pro firmy

Momentálně stránku připravujeme. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně výuky angličtiny pro vaši firmu, zanechte nám vzkaz. Rádi se ozveme.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Do jazykové školy House od English jsem chodil více jak 3 roky a byl jsem nadmíru spokojen. Lektoři se vždy zajímali o to, v čem se potřebuji nejvíce zdokonalit a posunout. Oceňuji také individuální přístup ze strany lektorů, ať už českých nebo rodilých mluvčích, a majitelky paní Chalupové. Tuto jazykovou školu mohu doporučit komukoliv.

Jan Bednářvedoucí obchodního zastoupení

Výuka se zaměřuje na potřeby studentů (největší slabiny), ale obsahuje vše, přes gramatiku, konverzaci, výslovnost, zdokonalování slovní zásoby. Neřídíme se striktně podle učebnic, důraz kladen na komunikaci, používáme aktuálně mluvenou/používanou angličtinu na zajímavá témata. Během výuky vládne přátelská atmosféra a probíhá v tempu, které si sami stanovíme s lektorem. Lekce jsou vedeny v malých skupinkách studentů a přístup lektorů je profesionální a zábavný. Hranice mezi studenty a lektory je snad jen ve znalostech. Lektoři jsou vždy pozitivně naladěni, energičtí, připraveni i na nekomunikativní a méně pilné studenty. J Cílem výuky je tzv. se rozmluvit a posílit psanou komunikaci, hlavně v oblasti obchodní spolupráce, což se nám postupně úspěšně daří. Dále pak posílit sebevědomí všech našich studentů při běžné komunikaci se zahraničními kolegy, ve kterém jsme, dle našeho názoru, také úspěšní. S ohledem na naše zkušenosti vřele doporučujeme House of English všem studentů, kteří chtějí udělat pokrok v jazyku a zároveň se spolehnout na profesionalitu.

Dana Zemanskáoffice manager

PŘIDEJTE SE K NÁM NA FACEBOOK

PODÍVEJTE SE NA YOUTUBE

Máte otázky ohledně výuky angličtiny pro vaši firmu? Ozvěte se, jsme tu pro vás 🙂

 

(+420) 777 314 220 nebo na info@house-of-english.cz