Angličtina pro malé i velké pod jednou střechou v Hradci Králové

4.9. a 5.9..2018 - DEN otevřených dveří v HOE - 14:00-18:00

Přihlášky můžete zasílat přes email!

 

Angličtina pro předškoláky od 3 do 6 let v Hradci Králové

S námi se angličtina pro Vaše dítě stane stejně přirozená jako rodný jazyk 🙂

 


Podívejte se na ukázku výuky předškoláčků v House of English

Jak děti v předškolním věku učíme angličtinu

3-Direction-Method

Metoda je zaměřena na 3 směry: Prozkoumávej, vnímej a respektuj! Učí děti vzájemné spolupráci a respektu. Naše originální metoda je založena na mnohaletých zkušenostech a využití vlastních materiálů a postupů.

Rozumět, reagovat, komunikovat

Děti se naučí velmi brzy rozumět základním pojmům, pokynům, slovíčkům i celým větám díky rovnici: obrázek nebo pohyb + anglický výraz = pevné spojení bez češtiny.

Podle věku dítěte

Děti jsou ve třech skupinách podle věku Kissies, Talkies, Smarties. V každém stupni se zvyšuje znalost slovíček a anglických obratů adekvátně k věku dítěte (64-128 slovních obratů). Hlavní výhodou je propojenost metodiky a návaznost na další stupeň.

Hravě a zábavně

Děti velmi rychle vnímají angličtinu skrze básničky, písničky, pohyb, divadlo a kreativní činnosti. Zapojujeme do výuky prožitky a pocity.

Zapojení rodičů

Spolupracujeme s rodiči, kteří díky našim návodům a materiálům, vytvářejí i doma dětem malé anglické chvilky. Tak si děti neustále zažívají angličtinu i v běžném životě.

Akce pro děti

Pravidelně pořádáme další akce nad rámec kurzu. Zábavné soboty s angličtinou, letní tábory, dramatický kroužek.


Zahájení kurzu angličtiny pro předškoláky

ve školním roce 2018/2019 

Začínáme v týdnu od 10.9. 2018.

Aktuální informace s rozvrhem pro školní rok 2018-2019 - napište nám a rádi Vám je zašleme

 


 

PŘEDŠKOLÁCI - rozvrh a ceník

Naši stálí klienti naleznou detailní informace k rozvrhu a ceníku v členské sekci pro rodiče.

Výuka s kvalifikovaným lektorem angličtiny a rodilým mluvčím , zábavná sobota s angličtinou pro děti  a členská sekce pro rodiče. Získáte přehled o tom, co se děti učí a navíc si můžete v členské sekci stáhnout zvukové záznamy písniček, básniček a příběhů, které se probírají na hodinách angličtiny. Používáme výukové materiály s akreditací MŠMT.

 


kisina

Kissies (Pusinky) 3-4 roky


pan-krysák

Smarties (Bystříci) 5-6 let

Moje dcera Klárka navštěvuje jazykovou školu House of English v Hradci Králové již čtvrtým rokem a běžně používá základní větičky, umí reagovat v obchodě nebo u lékaře v cizině a zná mnoho slovíček z různých každodenních oblastí. Má výbornou výslovnost a na angličtinu chodí moc ráda. V House of English mají k dětem úžasný vřelý vztah a navíc používají z mého pohledu zázračnou metodu pro výuku angličtiny, protože vidím na své dceři velké pokroky. House of English doporučuji všem rodičům, kteří chtějí svým dětem dopřát kvalitní vzdělání.

MUDr. Klára Matuškoválékařka

Hodiny angličtiny v House of English jsem začala navštěvovat se svým čtyřletým synem. Velké výsledky jsem nečekala hned a nevěřila jsem, že dítě, které nečte a nepíše, se dokáže naučit cizí jazyk, navíc když ani jeden z rodičů není native speaker. S manželem si uvědomujeme důležitost znalosti cizího jazyka, oba ho v profesním životě používáme a sami víme, že sebelepší základ ze základní, střední nebo vysoké školy nestačí, aby ho člověk mohl použít v praxi. Myšlenka navštěvovat jazykovku pro mého syna se mně moc líbila. Nyní s dostupem 3 školního roku hodnotím práci lektorů v House of English velmi pozitivně a s optimističtějším výhledem. Můj šestiletý syn sice poznává první písmena, pořád ještě nečte a nepíše, co ale umí, je reagovat na základní povely v angličtině, také odpovídá na lehké dotazy a k mému překvapení odpovídá, resp. se snaží skládat odpovědi z anglických slovíček. Jeho slovní zásoba se stále rozšiřuje. Úsměvné jsou i jeho pokusy o plynnou mluvu, kterou napodobuje po shlédnutí pohádky nebo poslechu. Oceňuji i možnost používat interaktivní materiály doma. Jako předškolák je veden děla homework a je přirozeně stimulován a připravován na nástup do školy. Jako rodiče jsme s House of English spokojeni a můžeme jen doporučit a nyní otevřeně věřím, že angličtina má smysl i pro malé dítě. House of English bude navštěvovat i po nástupu do základníškoly.

Viera Šándrikováprojektová manažerka

Moje děti chodí do House of English prvním rokem. Vzhledem k tomu, že jsem se angličtinu začala učit až pozdě a dodnes s ní bojuju, chci, aby to moje děti měly jednodušší. Doufala jsem, že se naučí pár slovíček a nějakou básničku. Ale po roce musím říci, že jsem nadšená, protože umí velké množství praktických slovíček a vět. Někdy neznají český výraz, ale přesně znají smysl a ví, kdy dané slovíčko nebo větu použít. Což se nám ukázalo již na dovolené, kdy krásně odpovídaly odkud jsou a jak se jmenují atd. Navíc je pro ně angličtina hrou, protože si doma i s jinými dětmi chtějí hrát na "Anglii". Jsem ráda, že jsme House of English v Hradci Králové objevili a těšíme se na další roky u nich.

Eliška Novákováasistentka ředitele

Pro naši 3,5 letou dcerku jsme dlouho vybírali vhodnou jazykovku a způsob výuky anglického jazyka. Na House of English jsme dostala výborné reference a po shlédnutí ukázkové lekce jsem byla rozhodnutá. Mně i dcerce se lekce líbila. Nyní po ukončení prvního bloku výuky musím konstatovat, že jazykovka i způsob výuky vysoce předčily mé očekávání. Jazykovka nabízí vysokou kvalitu za velmi slušnou cenu. Dcerka má z mého pohledu úměrně jejímu věku slušnou slovní zásobu, zvládá jednoduché anglické písničky, které si nosí z lekcí a která poslouchá i doma a má pěknou výslovnost. Musím také vyzvednout a poděkovat za vstřícný a empatický přístup lektora (jak slečny Adélky, tak paní Katky) při adaptaci naší dcerky na nové prostředí a již zaběhnutou výuku. Dcerka si hodiny zamilovala a doma ve sprše si zpívá anglické písničky z hodin. Má pozitivní přístup k cizímu jazyku, má chuť se učit nová slovíčka. Budeme i nadále pokračovat a všem rodičům, kteří hledají pro své dítě kombinaci vysoké kvality a příjemného prostředí můžeme House of English zcela doporučit.

MUDr. Emília Brujevičlékařka

Ještě nemá Vaše dítko potřebný věk, aby mohlo do kurzu?

Chodí na jiný kurz angličtiny, přesto byste byli s námi rádi v kontaktu?

Chcete se zúčastnit dětských akcích, které pořádáme?

Chcete Vaše malé dítě 1-3 roky zasvětit do angličtiny?

Tak jednoduše zanechte Váš email. Zašleme Vám tipy na zajímavé akce pořádané naší jazykovkou House of English v Hradci Králové.

PŘIDEJTE SE K NÁM NA FACEBOOK

PODÍVEJTE SE NA YOUTUBE

Máte jakékoliv otázky ohledně kurzu pro PŘEDŠKOLÁKY? Rádi Vám na ně odpovíme 🙂

 

(+420) 777 314 220 nebo na info@house-of-english.cz